KEW 1021R Multimetr TRMS 600V AC/DC
kew1021r.jpg
  • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni robocze
490.00
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: KYORITSU
Kod produktu: 103926
Opis
KEW1021R – skrócony opis funkcji pomiarowych
KEW1021R multimetr cyfrowy TRMS Kyoritsu wykonuje następujące pomiary:
– napięcie przemienne TRMS
– częstotliwość (dla funkcji napięcia przemiennego TRMS)
– współczynnik wypełnienia impulsu (dla funkcji napięcia przemiennego TRMS)
– napięcie stałe
– rezystancja
– test ciągłości
– test diod
– pojemność
– prąd przemienny TRMS
– częstotliwość (dla funkcji prądu przemiennego TRMS)
– współczynnik wypełnienia impulsu (dla funkcji prądu przemiennego TRMS)
– prąd stały.
Cechy szczególne i funkcje specjalne multimetru:
  • Ergonomiczna, 2-kompozytowa obudowa
  • Duży, podświetlany wyświetlacz LCD z maksymalnym wskazaniem 6000
  • Możliwość współpracy w zewnętrzną przystawką cęgową do pomiaru prądów
  • Dwa rodzaje uchwytów: płaski oraz skrzydełkowy
  • Pomiar rzeczywistej wartości skutecznej (True RMS)
  • Standard bezpieczeństwa PN-EN 61010-1 CAT IV 300V / CAT III 600V
KEW1021R – funkcje, zakresy, parametry i dokładności pomiarowe
Podane dokładności obowiązują dla następujących warunków środowiskowych:
– temperatura otoczenia: 23 °C ± 5 °C
– wilgotność względna powietrza: 45 % – 75 %.
1. KEW1021R napięcie przemienne ACV TRMS
Zakres częstotliwości 40-500 Hz
Zakresy pomiarowe:
– 6.000 V; dokładność pomiaru ± 1.0 % ± 3 cyfry
Impedancja wejściowa: około 10 MΩ
2. KEW1021R częstotliwość, funkcja ACV
Zakresy pomiarowe:
– 99.99 Hz; dokładność pomiaru ± 0.1 % ± 3 cyfry
– 9.999 kHz; dokładność pomiaru ± 0.1 % ± 3 cyfry
3. KEW1021R współczynnik wypełnienia, funkcja ACV
Zakres pomiarowy 99.9 %; dokładność pomiaru ± 1 % ± 3 cyfry (50/60 Hz)
4. KEW1021R napięcie stałe DCV
– 6.000 V; dokładność pomiaru ± 0.5 % ± 3 cyfry
Impedancja wejściowa: około 11 MΩ dla zakresu 6 V oraz 10 MΩ dla pozostałych zakresów
5. KEW1021R napięcie przemienne ACmV TRMS
Zakres pomiarowy: 600.0 mV; dokładność pomiaru ± 2 % ± 3 cyfry
Impedancja wejściowa: około 900 kΩ
6. KEW1021R napięcie stałe DCmV
Zakres pomiarowy: 600.0 mV; dokładność pomiaru ± 1.5 % ± 3 cyfry
7. KEW1021R rezystancja
Zakresy pomiarowy:
– 600.0 Ω; dokładność pomiaru ± 0.5 % ± 4 cyfry
– 6.000 kΩ; dokładność pomiaru ± 0.5 % ± 3 cyfry
– 6.000 MΩ; dokładność pomiaru ± 0.5 % ± 3 cyfry
– 40.00 MΩ; dokładność pomiaru ± 1.5 % ± 3 cyfry
8. KEW1021R test ciągłości
Zakres pomiarowy: 600.0 Ω
Próg wyzwolenia: < 90 Ω
Sygnalizacja dźwiękowa: brzęczyk
Napięcie bez obciążenia: < 3 V
Prąd pomiarowy: < 1 mA
9. KEW1021R test diody
Zakres pomiarowy: 2.000 V, dokładność pomiaru ± 5 % ± 5 cyfr
Prąd testu: około 0.5 mA
Napięcie rozwartego obwodu: < 3 V DC
10. KEW1021R pojemność
Zakresy pomiarowe: 60.00 nF, 600.0 nF; dokładność pomiaru ± 2 % ± 5 cyfr, funkcja REL
Zakresy pomiarowe: 6.000 µF, 60.00 µF, 600.0 µF, 1000 µF ; dokładność pomiaru ± 5 % ± 5 cyfr
11. KEW1021R prąd przemienny ACA TRMS
Zakresy pomiarowe: 6.000 A, 10.00 A; dokładność pomiaru ± 1.5 % ± 3 cyfry
12. KEW1021R częstotliwość, funkcja ACA
Zakresy pomiarowe: 99.99 Hz, 999.9 Hz, 9.999 kHz; dokładność pomiaru ± 0.1 % ± 3 cyfry
13. KEW1021R współczynnik wypełnienia, funkcja ACV
14. KEW1021R prąd stały DCA
KEW1021R – cechy dodatkowe
Metoda pomiaru: modulacja ΣΔ
Wskazanie przekroczenia zakresu: OL
Próbkowanie 2.5 razy/s (przy zakresie 1000 μF pomiaru pojemności 0.05 razy/s)
Współczynnik szczytu < 3 (45 ~ 65 Hz) (Należy dodać ± 0.5 % ± 5 cyfr dla przebiegów niesinusoidalnych w funkcjach pomiaru ACV, ACmV, cęgowego AC, ACA)
Zgodność z normami:
IEC61010-1/61010-2-033: CAT IV 300 V/CAT III 600 V
IEC61010-31 (przewody pomiarowe 7066A)
IEC61326 (EMC), EN50581 (RoHS)
Stopień zanieczyszczenia środowiska: 2
Multimetr jest przeznaczony do użytku wewnątrz pomieszczeń
Dopuszczalna wysokość pracy: 2000 m n.p.m
Wytrzymałość elektryczna izolacji: AC 5160 V rms – 5 s między obwodem miernika a obudową
Stopień ochronności obudowy: IP40 (IEC60529)
Rezystancja izolacji: 100 MΩ lub więcej/1000 V między obudową miernika a obwodem elektrycznym
Temperatura i wilgotność względna pracy: 0 ~ 40 °C, 80 % RH lub mniej (bez kondensacji)
Temperatura i wilgotność względna przechowywania: -20 ~ 60 °C, 80 % RH lub mniej (bez kondensacji)
Zasilanie: 2 baterie 1.5 V R03/LR03 (AAA)
Pobór prądu: ≤ 3 mA
Żywotność baterii: około 200 godzin (pomiar ACV, ciągły, bez obciążenia)
Wymiary multimetru: 75 x 40 x 155 mm (szer. x gł. x wys.)
Masa multimetru: około 250 g ( z bateriami i uchwytem skrzydełkowym)
KEW1021R – wyposażenie standardowe i dodatkowe
Wyposażenie standardowe
Przewody pomiarowe (7066A), pokrowiec (9097), instrukcja obsługi, bezpiecznik 10A/600V (8919), baterie R03/LR